First minute – gdzie pojechać?

Wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług biura podróży i opracowanie przez nich oferty idealnego wyjazdu. Nam pozostaje tylko wybór miejsca, czasu i opcji najlepiej dostosowanej do naszych indywidualnych oczekiwań.

Planowanie wakacyjnych wyjazdów to jedna z ulubionych czynności, którą wielu z nas zaczyna robić już w ostatnich tygodniach mijającego roku. Jeśli należymy do tej grupy osób, warto już dziś przejrzeć oferty wyjazdów first minute. Takie wakacje są dedykowane osobom, które znacznie wcześniej lubią mieć zaplanowany urlop, a wszystkie detale dopięte niemal na ostatni guzik.

Co warto wiedzieć o wyjazdach first minute?

Jeszcze jakiś czas temu słyszeliśmy głównie o ofertach typy last minute, na które decydowały się osoby chcące dość spontanicznie udać się na urlop, jednocześnie nie wydając na niego zbyt dużo pieniędzy. Jednak od pewnego czasu rośnie zainteresowanie zupełnie odwrotnymi podróżami typu first minute.

First minute jest to opcja wyjazdów dla osób, które kilkanaście miesięcy wcześniej są w stanie zaplanować swój urlop, nie tylko pod względem czasowym, ale też lokalizacyjnym. Niekiedy nawet rok wcześniej musimy wiedzieć gdzie i kiedy chcielibyśmy wyjechać. Jeśli jesteśmy w stanie to zrobić, czeka nas sporo korzyści. Przede wszystkim oferta wyjazdów first minute jest bardzo bogata, dostępnych jest zwykle kilkadziesiąt zupełnie różnych kierunków i w tym przynajmniej kilka opcji, które umożliwiają jak najlepsze spersonalizowanie danej propozycji – sprawdź na europol.com.pl/promocja,First-Minute-Lato-2020. Decydując się na opcję first minute niejednokrotnie czekają na nas też liczne rabaty i ceny niższe niż ta regularna.

Oferty first minute w biurze podróży

Wybój najlepiej dopasowanej oferty first minute przygotowanej przez biuro podróży wcale nie jest taką prostą sprawą. Aby jak najlepiej opracować ją według własnych oczekiwań, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Oto kilka z nich:

  • termin wyjazdu – możemy zdecydować się na konkretne daty lub oscylować w granicach konkretnych miesięcy. W grę wchodzi tu także długość pobytu – najczęściej wybierane są opcje 10-cio, 12-sto lub 14-sto dniowe.
  • Miejsce – do wyboru mamy całą gamę dużych metropolii, jak i mniejszych urokliwych miasteczek nad morzem, w górach lub w głębi lądu.
  • Forma aktywności – w zależności od ulubionego sposobu spędzania czasu możemy wybrać opcję all inclusive, gdzie w cenie są liczne hotelowe atrakcje i wycieczki organizowane przez operatora lub opcję jedynie ze śniadaniem lub z wyżywieniem własnym, co daje nam pełną dowolność, jeśli chodzi o organizację czasu.
  • Ostatnią kwestią nad którą warto się zastanowić jest rodzaj transportu – najczęściej możemy wybrać podróż samolotem, autokarem lub dojazd własny.

To wszystko składa się na bardzo rozbudowaną ofertę wakacji, które w każdej chwili możemy dopasować do nas samych i pozostałych towarzyszy. Dzięki temu z pewnością wyjazd będzie nie tylko bezproblemowy, ale przede wszystkim wyjątkowy i na długo zapisze się w naszej pamięci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *