Impreza firmowa w górach

Góry to jedno z dwóch miejsc, które najczęściej wybieramy na wakacyjny odpoczynek. Osoby, które chcą się “wyleżeć” wybierają morze, jednak Ci aktywniejsi wolą spędzać czas, właśnie na górskim szlaku. Impreza firmowa powinna być wesoła i skoczna, nie ma tu miejsca na leżenie. Lepiej więc zorganizować ją w górach. Tylko jak?

Miejsce na imprezę

Jedno z najważniejszych zadań organizatora to wybór odpowiedniego miejsca na imprezę. Po pierwsze musi być dobrze skomunikowane – przecież nie wybierzemy sali oddalonej od biura o ponad 6 godzin, bo większość weekendowego wyjazdu zajmie… przejazd. Kolejna istotna kwestia to rozrywki. Jeżeli wybierzemy hotel, położony w centrum miasta, ale bez możliwości wspólnej wycieczki, zabawy tanecznej czy innej rozrywki, impreza firmowa prędzej, czy później zamieni się w zawody “kto wypije więcej”, ewentualnie każdy zamknie się w swoim pokoju i z integracji nic nie wyjdzie. Warto więc zapoznać się z ofertą wybranego miejsca – jedną z ciekawszych przygotował Dwór Korona Karkonoszy. Na ich stronie znajdziemy ponad 40 scenariuszy imprez firmowych w górach. Każdy znajdzie coś dla siebie! Wybierając miejsce imprezy integracyjnej, kierujemy się również ceną. Często spotykana sytuacja to problemy z ukrytymi kosztami czy długie oczekiwanie na wycenę. Dzięki kalkulatorowi imprez Dwór Korona Karkonoszy umożliwia natychmiastowe wyliczenie ceny imprezy firmowej – wystarczy podać liczbę uczestników eventu, wybrać datę pobytu i scenariusz imprezy. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że sala pomieści wszystkich uczestników integracji, a obsługa nie pozwoli im się nudzić! Impreza firmowa w górach to też okazja do nabrania oddechu, odpoczynku na łonie przyrody, a także… idealne miejsce na wspólną sesję! Dwór Korona Karkonoszy znajduje się w samym centrum gór – piękne widoki, gwarantowane!

Zabawę czas zacząć!

Kiedy wybierzemy już odpowiednie miejsce, najwyższa pora zastanowić się nad celem wyjazdu. Tylko z góry ustalając, co właściwie chcemy poprzez wyjazd osiągnąć, będziemy wiedzieli, w jaki sposób zaplanować imprezę. Jeżeli mamy na celu zapoznanie nowych pracowników, należy się skupić przede wszystkim na aspekcie rozrywkowym wyjazdu – w luźniejszej atmosferze nawiązywanie kontaktów jest dużo łatwiejsze. Innym typem imprezy firmowej jest tak zwany team building, dzięki któremu usprawniamy komunikację pomiędzy pracownikami, a także uczymy ich pracy w grupie i pod presją czasu. Niektóre wyjazdy przebiegają nieco bardziej formalnie – jednego dnia odbywają się szkolenia, a później pracownicy mają czas przyswoić wiedzę nie tylko na temat nowo poznanych kwestii, ale także innych współpracowników podczas wspólnej zabawy. Impreza firmowa w górach może być również nagrodą za dobrą pracę zespołu. W takiej sytuacji pracownicy czują się docenieni i mają motywację do dalszej pracy. Jakie korzyści wiążą się ze wspólnym wyjazdem? Przede wszystkim wpływają na poprawę stosunków, komunikacji i atmosfery w pracy, a co za tym idzie – jakości pracy. Warto więc zorganizować taką imprezę firmową jak najszybciej – życzymy miłej zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *