Jakie elementy powinno posiadać dobre łóżko hotelowe?

Łóżko to zdecydowanie najistotniejszy element wystroju pokoju hotelowego. Należy dołożyć największych starań, by zapewnić gościom maksymalnie przyjemny sen. Powinniśmy skupić się nie tylko na doskonale dopasowanym materacu, ale także na perfekcyjnie dobranym, designerskim zagłówku i nóżkach. Te wszystkie elementy ostatecznie przekładają się na wrażenie, jakie ośrodek wywrze na gościach.

Elegancki design

Zdecydowanie wygląd łóżka hotelowego jest pierwszą rzeczą, jaka rzuca się w oczy po przyjeździe. Powinno być ono widoczne i robiące wrażenie. Przy okazji najlepiej dobrać takie, by doskonale wpasowało się w klimat całego ośrodka oraz konkretnego pomieszczenia. W pokoju urządzonym w minimalistycznym stylu, łóżko stylizowane na epokę wiktoriańską z dużym prawdopodobieństwem nie zda egzaminu. Firmy zajmujące się wytwarzaniem mebli do hoteli zwykle dają klientom możliwość wyboru odpowiedniej stylistyki, która będzie się dobrze prezentowała. Najlepiej szukać takich producentów, którzy w swojej ofercie mają łóżka tworzone na specjalne zamówienie z możliwością dopasowania takich elementów jak: kolor tkaniny, wygląd zagłówka, czy kształt nóżek. Polski producent JMB umożliwia precyzyjne dopasowanie designu do potrzeb danego hotelu, dzięki czemu łóżka hotelowe prezentują się zjawiskowo.

Porządne materiały

Łóżka hotelowe będą codziennie narażane na uszkodzenia i zabrudzenia. Należy szukać takich materiałów obicia, które będą odporne na plamy i łatwe w czyszczeniu. Powinny być także dodatkowo wzmacniane, by zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. Dobre firmy oferują obicia z wysokogatunkowych tkanin, które będą się prezentowały zjawiskowo przez długie lata.

Na tkaninach jednak wyznacznik jakości łóżek hotelowych się dopiero zaczyna. Bardzo istotne jest także zastosowane drewno, metoda łączenia elementów oraz nóżki. Na te wszystkie rzeczy warto zwrócić uwagę przy decydowaniu się na zakup odpowiedniego łóżka hotelowego.

Najlepsze materace

Wiele firm, zajmujących się produkcją łóżek hotelowych ma w swoim portfolio także materace. JMB jest jednym z producentów, którzy szczególny nacisk kładą na komfort snu. Mają do wyboru różnorodne bazy, które można dopasować do indywidualnych preferencji. Wśród nich znajdują się: baza simple, komfort oraz komfort lux. Każda gwarantuje wysoki komfort, jednak istnieją także opcje dla najbardziej wymagających gości. Materac pomaga dobrać doświadczony specjalista. Dzięki temu zyskujemy gwarancję, że ostateczny produkt będzie maksymalnie dobrany do naszych potrzeb i oczekiwań.

Doskonała obsługa klienta

Tylko firmy, które gwarantują profesjonalne konsultacje i zapewniają możliwość rozmowy ze specjalistami są godne uwagi. Jest to podstawowa usługa, która umożliwia dobranie odpowiednich elementów składowych produktu. Jako osoba odpowiedzialna za hotel, nie masz w obowiązku znajomości specyficznych branżowych oznaczeń poszczególnych modeli materacy. Możesz zawsze liczyć na wsparcie osoby, która jest w stanie dobrać najbardziej opłacalną opcję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *