Komfortowy wypoczynek w zielonej okolicy. Jurty na wynajem w Starej Morawie

Jurty stają się coraz popularniejsze. Budowle na planie koła zyskują uznanie gości między innymi dzięki nietypowemu kształtowi. Pozwala on na głęboki relaks i stanowi miłą odmianę od tradycyjnych domów mieszkalnych. Należy zaznaczyć, że jurty do wynajęcia najczęściej znajdują się w zielonej okolicy blisko natury. Dzięki temu możemy połączyć pełen komfort z przyrodą i aktywnym wypoczynkiem. Myślisz o urlopie w okrągłej przestrzeni? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak wygląda nocleg w jurtach do wyjęcia.

Jak wygląda nocleg w jurcie?

Na terenie Dolnego Śląska znajdziemy kompleks wypoczynkowy „4 żywioły”. Oferuje on wypoczynek w jurtach oraz domkach kopułowych. Jurty do wynajęcia to 35m2 przestrzeni użytkowej. Posiadają 5 miejsc noclegowych, aneks kuchenny z jadalnią i łazienkę. Cechą wyróżniającą jurty jest świetlik – okrągłe okno dachowe. Pozwala na obserwację nieba bezpośrednio z poziomu łóżka. Nieprzypadkowy jest także wystrój wnętrz. Jest to połączenie bieli z drewnianymi elementami konstrukcji w rustykalnym stylu. Całość została wykończona barwnymi meblami i dodatkami.

Nowoczesne jurty przypominają mongolskie schronienia. Posiadają jednak rozwiązania pozwalające znacznie zwiększyć standard. Zbudowane zostały na podstawie drewnianej konstrukcji, pokrytej wysokiej jakości bawełnianym poszyciem. Znajdziemy w nich zarówno klimatyzację, jak i ekologiczny system grzewczy. Dzięki temu miejsce doskonale nadaje się na całoroczny wypoczynek. 

Urlop na Dolnym Śląsku, czyli zielona okolica Starej Morawy

Położenie kompleksu „4 żywioły” zdecydowanie sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. W bliskim sąsiedztwie znajduje się zalew w Starej Morawie wraz z kąpieliskiem i plażą. Miejsce słynie również z dużej ilości górskich szlaków oraz stoków narciarskich. Bliskość wody i gór sprawia, że każdy może znaleźć aktywność odpowiednią dla siebie. Gmina Stronie Śląskie znajduje się w dolinie wydzielonej przez cztery pasma górskie: Góry Złote, Masyw Śnieżnika, Krowiarki i Góry Bialskie. Szukasz komfortowych jurt do wynajęcia? Sprawdź ofertę na stronie internetowej ośrodka „4 żywioły”: Jurty wynajem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *