Lato 2022 – gdzie warto pojechać?

Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy wakacji i wymarzonego urlopu aby odpocząć od codziennej rutyny i przeżyć coś wyjątkowego. Obecne systemy transportowe zapewniają możliwość podróżowania po całym świecie. Weekendowy wyjazd za granicę stał się bardzo realnym i możliwym sposobem na spędzenie czasu wolnego. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji wyjazdów, zarówno tych weekendowych jak i długoterminowych.

Gdzie warto wybrać się na zagraniczne wakacje 2022?

Biura podróży oferuje wiele ciekawych możliwości zagranicznych wczasów i autokarowych wycieczek objazdowych. Jednym z najpopularniejszych sposób podróżowania stało się ostatnio pływanie promem połączone ze zwiedzaniem odwiedzanych krajów. Zobacz, gdzie warto spędzić wakacje 2022.

Złote Piaski w Bułgarii

Złote Piaski w Bułgarii to istny raj dla imprezowiczów i fanów całonocnej zabawy. Region ten słynie z najlepszych klubów organizujących imprezy tematyczne. Muzyka nie cichnie tu do rana. Pyszne jedzenie i popołudnia na plaży umożliwiają efektywny wypoczynek. Z wyjazdu z Bułgarii wrócisz zadowolony, opalony i pełen energii, a już z pewnością z masą fantastycznych wspomnieć.

Wakacje w Chorwacji

Wakacje w Chorwacji oznaczają wypoczynek w najpiękniejszym miejscu Europy. Tylko tutaj doświadczyć krajobrazów, które mogą konkurować z Lazurowym Wybrzeżem. Przepiękne górskie widoki połączone z morskim klimatem będą odpowiadać fanom górskich i morskich przygód. Wyjeżdżając do Chorwacji możesz liczyć również na niesamowite doznania kulinarne zapewnione przez słynną śródziemnomorską kuchnię.

Rejs promem

Rejs promem połączony ze zwiedzaniem najciekawszych europejskich miast może być świetnym sposobem na spędzenie wyjątkowego urlopu. Sam rejs statkiem po Bałtyku jest cudownym przeżyciem, a gdy dodamy do tego pyszne jedzenie, imprezy na promie i zwiedzanie to otrzymujemy wakacje pełne pozytywnych doznań.

Gdzie na wakacje w Polsce?

Polska słynie z przepięknych gór i dostępu do Morza Bałtyckiego. Nie dziwi więc fakt, że wielu turystów polskich i zagranicznych decyduje się na spędzenie wakacji nad morzem lub w górach. Warto pamiętać, że lato to też świetny czas na zwiedzenie najpiękniejszych polskich miast, które słyną z ciekawych atrakcji i nietypowych miejsc. Dodatkowym atutem miejskich wycieczek jest możliwość spróbowania lokalnych przysmaków z danego regionu. Dla fanów spokojnego spędzaniu czasu z dala od ludzi, na uboczu proponujemy wyjazd w ustronne miejsce w Bieszczadach lub na Podlasiu. Mnogość szlaków pieszych i rowerowych oraz pięknych miejsc widokowych gwarantuje brak nudy i wiele wrażeń wizualnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *