Pomysł na Majówkę? Relaks w hotelu spa nad jeziorem!

Majówka. W sercach Polaków zajmuje szczególne miejsce. Tak długo wyczekiwana po zimie, jest namiastką lata, wakacyjnego szaleństwa i narodowego sportu… grillowania. Tak to w Majówkę startuje grillowanie, rozpoczynamy sezon spotkań z rodziną i znajomymi. Z reguły majówkowy weekend spędzamy poza miastem, na działce lub na wsi. Zapakowani po sufit w samochodzie, wyruszamy na długo wyczekiwany odpoczynek. Co powiesz na propozycję spędzenia Majówki w hotelu spa? Tym razem to obsługa hotelu zadba o wszelkie przygotowania, od śniadania po atrakcje dla dzieci. To dopiero relaks totalny.

Majówka w hotelu spa

Niezaprzeczalnie od lat, motywem przewodnim majówki jest odpoczynek, ale taki gruntowny relaks poza domem. Zasada prosta jak świat, pakujesz rodzinę i wyjeżdżasz na kilka dni odpocząć. Miasto w tym czasie pustoszeje, a Polacy oddają się rozkosznemu lenistwu. Wasza dotychczasowa majówka ograniczała się jedynie do grilla u znajomych? W tym roku zabierz rodzinę, a nawet znajomych do hotelu spa.

Co będziecie robić w trakcie majowego weekendu? Zacznijmy do najważniejszego. Posiłki, porządek w pokoju, ścielenie łóżka, te wszystkie codzienne obowiązki wypełni za Was obsługa hotelu. Bez gotowania, zmywania, sprzątania, w końcu ma to być weekendowy relaks, niech więc będzie to relaks w 100%. Hotel spa oferuje gościom nie tylko nocleg i posiłki, nie bez powodu właśnie tego rodzaju ośrodek Wam proponujemy. Prawdziwy relaks zacznie się w Instytucie SPA&Wellness.

Czeka Cię tam relaks w jacuzzi, odprężający seans w saunie fińskiej oraz rodzinna zabawa w kompleksie basenowym. Do tego pełna oferta odprężających, pielęgnacyjnych i naprawdę skutecznych zabiegów spa. Zabiegi na twarz, masaże oraz peelingi ciała, które oczyszczają, wyraźnie zmiękczają skórę i pobudzają mikrokrążenie. Scenariusz jest prosty. Rodzice spędzają czas na przyjemnych zabiegach w hotelowym spa, w tym samym czasie dzieci bawią się w sali zabaw pod okiem animatora czasu wolnego. Tak animator jest również w pakiecie majówkowym weekendu. To tak jakbyście mieli nianię do dzieci na weekend. To prawdziwy luksus.

Atrakcje dla dzieci

Planując weekend majówkowy, jako rodzice kierujecie się głównie dobre dzieci. Atrakcyjna oferta hotelowa to dla Was ta, która wypełniona jest atrakcjami dla dzieci. To zrozumiałe w majówkę odpoczywa cała rodzina, więc najmłodsi nie mogą się nudzić w pokoju. Pakiet pobytowy w hotelu ma być atrakcyjną rozrywką dla wszystkich. Dlatego oferta powinna bezpośrednio łączyć się z lokalizacją hotelu. Majówka w hotelu na wsi? A może w magicznym, zalesionym miejscu, to majówka blisko natury. Okolica tez musi kusić gości i zachęcać do częstych spacerów, czy przejażdżek rowerowych. To nie świat z betonu, a majówka blisko przyrody, masz się relaksować i czerpać energię z najpiękniejszych zasobów natury. Wróćmy jednak do rozrywki w hotelu dedykowanej najmłodszym.

W ofercie łódzkiego hotelu wypoczynkowego znaleźliśmy naprawdę ciekawą ofertę majówkową. Codzienny relaks w strefie wellness dla całej rodziny, dzieciaki kochają zabawę w basenie. W ofercie znalazły się jeszcze: mini disco dla dzieci, specjalne menu dla dzieci (to szczególnie ważne, rodzice doskonale to rozumieją), zabawa w dmuchanym pałacu, zajęcia z animatorem zabaw. Do tego oczywiście dochodzi możliwość zabawy na hotelowych boiskach do piłki nożnej, siatkowej, czy gry w Boule. Jakby tego było mało i Wasze pociechy jeszcze będą narzekać na nudę, wyciągnijcie swojego asa w rękawie – rodzinna rozrywka w parku linowym. Czas spędzony w parku linowym to jednak nie tylko zabawa. Uczestnicy programów linowych uczą się technik utrzymania równowagi, przełamują barierę lęku wysokości. Trasa składająca się z mostów, kładek, pętli, siatek i różnego rodzaju zjazdów zapewni całej rodzinie, wspaniale spędzony czas. Dojście do mety i zaliczenie całej trasy to nie lada przygoda dla każdego dziecka.

Nie trać czasu wolnego na siedzenie w domu przed telewizorem. Majówka to nie jedyna okazja do aktywnego wypoczynku poza domem. Pełną ofertę rodzinnych weekendów znajdziesz w Hotelu Magellan. Hotel spa zapewnia atrakcje dla całej rodziny przez cały rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *