Szkoła kitesurfingu – jaką wybrać?

Lato to idealny moment na rozpoczęcie nauki sportów wodnych. Coraz częściej szkolenia z zakresu wybranych dyscyplin sportów wodnych odbywają się również poza sezonem – np. zimą. Jak to możliwe? Niektóre szkoły oferują wyjazdy zagraniczne, co jest świetnym rozwiązaniem dla osób uwielbiających podróże do ciepłych krajów lub dla tych, które nigdy wcześniej nie miały okazji wybrać się na taką wycieczkę. Skoro już jesteśmy w temacie szkół – która szkoła kitesurfingu będzie najlepszym wyborem? W Polsce istnieje kilka bardzo popularnych działalności, organizujących szkolenia z windsurfingu, kitesurfingu oraz winfoila. Do jednych z nich należy szkoła kitesurfingu FunSurf, której ofertę warto poznać.

lekcje wingfoil

Kursy windsurfingu i kitesurfingu w FunSurf

Planując rozpoczęcie nauki wybranej dyscypliny sportów wodnych, warto rozeznać się w ofertach poszczególnych szkół, zwracając uwagę m.in. na sposób prowadzenia szkoleń. Wcześniej wspomniana już szkoła FunSurf oferuje kursy windsurfingu, kitesurfingu oraz wingfoila, według autorskiego programu szkoleń, opartego na ponad 25 latach doświadczenia. Tak, to prawda – szkoła FunSurf działa w branży już od ponad 25 lat, co oznacza, że należy do jednych z pierwszych tego typu działalności na terenie Półwyspu Helskiego. Co roku z oferty FunSurf korzysta tysiące kursantów, którzy w zaskakująco krótkim czasie opanowują teorie i praktykę z wybranej dyscypliny sportowej. Kursy windsurfingu prowadzone są przez licencjonowanych i wykwalifikowanych instruktorów. Każdy z nich otacza kursantów profesjonalnym i wyrozumiałym podejściem. Dzięki temu uczestnicy szkoleń mogą poczuć się w pełni komfortowo i co najważniejsze – bezpiecznie.

szkoła windsurfingu

Wingfoil na najwyższym poziomie

Wciąż zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z oferty szkoły FunSurf? W takim razie kolejnym argumentem, przeważającym na jej korzyść jest nieustannie poszerzająca się oferta. W FunSurf obecnie możesz zapisać się nie tylko na kitesurfing, czy windsurfing, ale również na wingfoil. Szkolenia wyglądają bardzo podobnie niezależnie od tego, na jaką dyscyplinę sportów wodnych się zdecydujesz. Instruktorzy przygotowują program szkoleń, a następnie omawiają go z kursantami, aby uświadomić ich w przebiegu nauki. Uczestnicy kursów mają do swojej dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt od renomowanych marek w branży. Nie zwlekaj i odwiedź stronę internetową szkoły lub skontaktuj się z pracownikiem już teraz, aby dokonać ekspresowej rezerwacji miejsca. Zapewnij sobie ekscytujące wakacje nad morzem i rozpocznij naukę sportów wodnych u boku profesjonalistów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *