Ukochana przez turystów Rabka-Zdrój

Jednym z najciekawszych miejsc w Małopolsce (a może i w całej Polsce!) jest malownicza górska miejscowość Rabka-Zdrój. Słynie ona przede wszystkim z niezwykle obszernej oferty turystycznej, która przyciąga mnóstwo odwiedzających zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

Wiele osób odwiedzających Rabkę chwali sobie znakomicie zorganizowany transport pomiędzy wszystkimi atrakcjami, w szczególności podkreślając zasługi firmy przewozowej Misiek Taxi, która oferuje przejazdy 24h!

Każdy już chyba słyszał o słynnym parku rozrywki Rabkoland, do którego pociechy ciągną rodziców z wielkim entuzjazmem. W większości przypadków okazuje się jednak, że i rodzice bawią się tam świetnie, ze względu na dostosowanie atrakcji również do dorosłych. Najłatwiej do Rabkolandu dotrzeć jest korzystając właśnie z usług Misiek Taxi. Na terenie parku znajduje się 5 niezwykłych stref tematycznych, ponad 30 karuzeli oraz multum innych atrakcji, takich jak:

  • przedstawienia i widowiska tematyczne,
  • pokazy magii,
  • punkty gastronomiczne,
  • kolejki tematyczne.

Kolejnym punktem, którego nie może zabraknąć w trakcie wycieczki po Rabce-Zdrój jest sławny w Polsce i za granicą Teatr Lalek „Rabcio”. To niezwykła placówka o pięknej historii związanej z wypoczywającymi w rabczańskich sanatoriach dziećmi. Jeśli komuś zdarzy się poślizg czasowy w zaplanowanych atrakcjach, do teatru na pewno najszybciej dostanie się z Misiek Taxi, które nie ważne o której godzinie, 24h w tygodniu dba o to, aby każdy dotarł tam gdzie potrzebuje na czas.

Mała miejscowość wcale nie musi oznaczać, że nie ma znajdziemy tam wielu nowoczesnych atrakcji. W sławnym Parku Zdrojowym oprócz kilku kilometrów pięknie odnowionego deptaka, znajduje się także skate park, nowoczesne boiska do gry w tenisa, siatkówkę plażową oraz koszykówkę, a także uwielbiany przez młodzież Zola Park, w którym można:

  • zagrać w paintballa w drużynach,
  • wypożyczyć hulajnogi oraz segwaye,
  • wypożyczyć quady.

Park Zdrojowy jest chętnie odwiedzany zarówno przez mieszkańców Rabki, jak i turystów. Znajduje się w samym centrum miejscowości, dzięki czemu szybko i sprawnie można się do niego dostać, korzystając np. z przejazdu z kierowcami Misiek Taxi. Znakiem rozpoznawczym Parku Zdrojowego są przepiękne, kolorowe klomby kwiatów, każdego lata starannie pielęgnowane, aby można było je podziwiać i miło odpocząć na świeżym powietrzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *