Top 5 pomysłów na wyjątkowe walentynki. Zaskocz swoją drugą połówkę

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, zatem to ostatni dzwonek, aby zaskoczyć swoją drugą połówkę. Kwiaty i czekoladki czy też słodkie poduszki ze zdjęciem stają się powoli passe. Czas najwyższy wymyślić coś szczególnego. W dzisiejszym poradniku przedstawimy wam top 5 pomysłów na wyjątkowe walentynki. Już też zachęcamy was do zajrzenia na stronę WygodnyRower.pl.

Top 1: Coś dla miłośników adrenaliny

Z życia trzeba czerpać pełnymi garściami, a spędzanie czasu przed telewizorem lepiej zostawić na późniejsze lata. Dlatego też nasza pierwsza propozycja dedykowana jest dla wszystkich, którzy nie lubią się nudzić, ale za to lubią adrenalinę oraz szczyptę, a nawet dużą dawkę emocji. Nasz pierwszy pomysł to drifting bądź też przejażdżka ultra szybkim Ferrari. Niezapomniane wrażenia gwarantowane, podobnie jak super zabawa.

Top 2 : Romantyczna wycieczka rowerowa

Nasza druga propozycja dedykowana jest dla osób, które lubią aktywny wypoczynek, ale i świetną zabawę. Otóż polecamy wam romantyczną wycieczkę rowerową. Mieszkańcom stolicy rekomendujemy udanie się do sklepu rowerowego w Warszawie, z kolei pozostałym wysokiej jakości modele w bardzo przystępnych, które mogą znaleźć na stronie WygodnyRower.pl. Oczywiście wycieczkę rowerową trzeba zaplanować od A do Z, absolutnie tutaj spontaniczność nie jest wskazana. Na samym początku koniecznie trzeba wybrać trasę. Następnie przygotować sprzęt, a jeżeli się go nie posiada, to oczywiście można zdecydować się na zakup. Pamiętajcie jeszcze o kaskach, wszak bezpieczeństwo jest najważniejsze. Na mecie waszej wycieczki możecie zorganizować piknik, nawet jeżeli aura nie jest nadto sprzyjająca, to przynajmniej za kilkanaście lat będziecie mieli co wspominać. Warto jeszcze ze sobą zabrać jakieś zdrowe przekąski oraz picie. Przyda się jeszcze wino, ale to dla dzieci oraz kilka słodkich łakoci. Jeżeli, któryś z panów ma ochotę się oświadczyć podczas takiego wypadu, to jest to idealny pomysł także na wyjątkowe zaręczyny.

Top 3: Mężczyzna szefem kuchni

Ok, bądźmy szczerzy, mało który mężczyzna potrafi gotować, w końcu nieraz mówimy, że nasz partner zje wszystko. Zatem nasza kolejna propozycja będzie idealnym wyborem dla panów, którzy chcą się popisać przez swoimi kobietami. Mogą oni zorganizować romantyczną kolację i wszystkie dania przygotować samodzielnie. Wystarczy tylko odrobina umiejętności, ale i chęci, a efekt może być naprawdę dobry. Takie walentynki doceni też każda kobieta, wszak to ważne gdy mężczyzna się stara. Panowie, polecamy Wam przygotować choćby pieczeń, do tego warzywa oraz deser. Tutaj idealny będzie suflet. W razie, gdyby Wasze starania spełzłyby na niczym, to w ostateczności możecie zamówić jedzenie. Pamiętajcie jeszcze o przystrojeniu pokoju płatkami czerwonych róż. W końcu romantyczne gesty są tak bardzo ważne.

Top 4: Wspólny weekend w Paryżu

Nasza 4 propozycja jest zdecydowanie najbardziej kosztowna dla portfela, ale także bardzo romantyczna. Ciekawym pomysłem jest wspólny weekend w Paryżu, z tym, że owy weekend powinien być niespodzianką dla drugiej połówki, a więc absolutnie nie należy zdradzić nawet rąbka tajemnicy. Można ewentualnie powiedzieć, że planuje się wspólny weekend, ale bez szczegółów. W Paryżu oczywiście koniecznie trzeba zwiedzić choćby Luwr czy wieżę Eiffela, a później wybrać się na spacer pięknymi i zabytkowymi ulicami miasta.

Top 5: A może wizyta w kasynie?

Ostatnia propozycja jest trochę nonszalancka, ale także niecodzienna, na pewno nie można uznać ją za nudną. Otóż proponujemy Wam wspólną wizytę w kasynie. Nie tylko poczujecie dreszcze emocji, ale i możecie jeszcze coś wygrać. Ale pamiętajcie tutaj o jeden ważnej rzeczy, otóż zabierzcie ze sobą tylko taką ilość gotówki, która w żaden sposób nie uszczupli waszego budżetu. Po wizycie warto wybrać się jeszcze na romantyczną kolację w ekskluzywnej restauracji, w końcu raz na jakiś czas można odrobinę zaszaleć.

Walentynki to wyjątkowy dzień, dlatego też trzeba je spędzić w specjalny sposób. Jednocześnie zachęcamy Was do pielęgnowania zasady, aby miłość okazywać sobie codziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *